|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Media: | Water |
| Standard: | GB |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Products Name | Safety group bar boiler heater valve vent manometer 3 bar |
| Material | steel |
| Handle | -- |
| Size | 3/4" |
| Thread | BSP |
| Working Pressure | 10 bar |
| Working Temperature | 0ºC to 100ºC |
| Finish | |
| Sample | FREE(Click here to get free sample) |

